Erzurum Sohbet

Dadaşların  diyarı Erzurumdan bahsedelim istedim bugun.. Kış turizminin ve üniversiteler arası kış oyunlarının merkezidir. Özellikle kayak olimpiyatları harika geçer bu ilde.. İnsanları oldukca kaliteli saygı ve sevgi bilen,deger veren kişilerdir. Ulkemizin doğusunda bulunan bu güzel şehir gezilip gorulesi bir çok mekana sahiptir.

Bu kadar guzel bir memlekette muhakkak ki birbirinden değerli ve guzel karaktere sahip bir çok insan var.. Kaliteli ve şahsına munasır insnaları bir araya toplayıp guzel dostluklar kurmak adına sanal platform dediğimiz Erzurum Sohbet odalarını açmış bulunmaktayız.  Gunun sıkıcı temposunu atmak adına özellikle bilgisayar başına çalışan kullanıcılar için muhteşem bir ortam hazırlanmış bulunmaktadır..  Gerek dost gerekse kardeş olarak hayatınıza girecek kişilerle beraber sohbet kanalımızda muhabbetın dibine vururken radyo kanalımızdan ve djlerimizden  sevdiğiniz sanatçıların en hit çalışmalarını dinleyebilirsiniz.

erzurum sohbet

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
okuma
16 Mart, 2016
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?