Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

Seviyeli Sohbet Sitesi

Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Şamata sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır.

Seviyeli sohbet denildiğinde akıllara gelen tabi ki de aysohbet.net ailesidir. 13 yıldır kullanıcılarına kesintisi ve ücretsiz olarak seviyeli sohbet imkanı sağlayan ay sohbet ailesi on binlerce kayıtlı üye ile sektörün en seviyeli ailesi olmayı başarmıştır. Tamamen kullanıcılarımıza bedava hizmet verdiğimiz gibi akıllı cihazlara da uyumlu olarak hizmet vermekteyiz.

Seviyeli sohbet odalarımız içerisine dilediğiniz her yerden anında bağlantı sağlayabileceğiniz mobil chat odalarımız ile hizmet vermekteyiz. Odalarımız içerisinde kurallara uyduğunuz taktirde sizler de seviyeli bir ailenin ferdi olma imkanına sahip olabilirsiniz. Unutmayın ki kurallar ortamın seviye düzeyini ve sizin kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla vardır. Tamamen sizlerin rahatını ve güvenini düşünerek hazırladığımız odalarımıza kişisel bilgilerinizi paylaşmadan anında girebilirsiniz.

Seviyeli Chat Kuralları;

  • Sohbet genelinde küfür, argo, hakaret, reklam ve siyaset içerek konuşmalar kesinlikle yasaktır.
    Sorunsuz giriş yapabilmeniz için; küfür, cinsellik, argo, reklam içeren nickler kesinlikle yasaktır.
    Odalar içerisinde cinsel konuşmalar, karşınızdaki kullanıcıyı rahatsız edecek sohbetler tamamen yasaktır.
    Cep telefon numarası, skype, line, whatsapp, facebook gibi kişisel bilgilerinizi içeren hesapların paylaşımı yasaktır.

Sizler de yukarda belittiğimiz kurallara uyduğunuz taktirde kesinitsiz ve sorunsuz olarak mobil chat yapma imkanına sahip olabileceksiniz.

yeni..