Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

Kıskançlık Meselesi

Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Şamata sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır.

 

kıskanclık meselesi

Haykırmak gerek bazen, ağız dolusu kan kusarcasına Kıskançlığı.. O seni zehirlemeden sen atabılesin içindekini..Kıskanmak? Kıskanclık yapmak hepimizin ruhunda vardır,seviyorsan eğer kıskanırsın.. Sahiplenmek kıskanmayı gerektirir..Sadece Ruhunuzun sahibini kıskanmazsınız arkadaşınızı,komşunuzu,kardeşinizi kıskanabilirsiniz..

Kıskanclık kadın ve erkeklerde ayrı ayrı gözetlenir.. Dolayısıyla gösterılen tepkilerde farklıdır. Kimi kadın trip yapar bagırır cagırır kimisi ise sadece susar ve konusmama kararıyla zaten en buyuk cezayı verır.. Erkekler genellikle   kısasa kısas dediğimiz sekılde  o kıskandırdı bende yapayım moduna gecıyor hemen..Sizler nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama bana göre bagırmak ses yukseltmek suc bastırmaktır.Her kişinin kendine has bir karakteri,her karakterin ayrı ayrı özelliği var malesef..

Bir kadını olduğu gibi kabul edip,olduğu gibi deger vermek yapabileceğiniz en kolay seydir aslında.. Bir şairin dizelerine göz gezdirelim hep beraber;

Bir kadının gülüşünü sevmelisin … Senden başkasına öyle gülmemeli. Bilmelisin ki o kadın senin için gülüyor.

İlla göğüslerini sevmek zorunda değilsin, saçlarını sev, gülüşüyle sana attığı tokatları sev. Salağa yatışlarını, kalp atışlarını sev. Bir gece uyurken soyadını bırak, yanına küçük bir not ekle ama “Burada sana çok yakışacağını düşündüğüm bir şey var!” yazsın o notta…

Zaten bir kadına verebileceğin en güzel hediye soyadındır…

Etiketler: , , ,