Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

İstanbul Sohbet

Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Şamata sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır.

SohbetAy istanbul sohbet odalarına hoşgeldiniz

Samata.Org chat sitesi sunucuları birlikteliği ile istanbullular için chat platformunda sizleri buluşturuyor. Sohbet chat ortamında radyo ve müzik eşliğinde siz değerli misafirlerimiz için kaliteli sohbet sitesi hizmeti sağlıyor. Çeşitli aktivitelerimizle sizlere hoş vakit geçirmeniz için sunucu yönetimimiz her imkandan faylanmanız için çaba sarfediyor. Dj ekibimizle en hit, en yeni ve en güzel şarkılarla farklı konseptte eğlencenize eğlence katıyor.

Değerli misafirlerimiz;

istanbul sohbet odası ile istanbullu arkadaşları #istanbul kanalında chat yaparak tanışma imkanı sunuyoruz. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirmeniz için güvenlik ekibimiz sizlerin güvenliğini sağlayarak rahatsız edici durumlardan sizleri koruyor. Kesinlikle herhangi bir istenmeyen durumlardan rahatsız olmanız mümkün değildir.

Samata & SohbetAy istanbul chat kanalları aile ortamı sunmak için Türkiye ve avrupa genelinde büyük çalışmalar yaparak gurbetçi kardeşlerimizi bu sunucularda birbirleriyle tanıştırıyor.

Kayıt-Şifre işlemleri gerektirmeden sizlere tüm imkanlarımızdan faydalandırıyoruz. Yapmanız gereken sadece Nick seçip sohbete bağlanıyoruz

Müzik dinleme, oyun oynama, forumda gezinme ve chat yapabilme imkanları tüm misafirlerimize kayıtsız bir şekilde faydalanabiliyorsunuz.

SohbetAy FM radyosu ile irc yayını hizmeti vererek istediğiniz sarkıyı dinleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz arkadaşlarınızla hediyeleşebilir istek yapabilirsiniz.

Oyun kanallarımızla sizlere aktiviteler sağlayarak daha eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Oyun odalarında diğer yarışmacılarla mücadele edebilir onlarla tanışabilirsiniz. Oyunlarda yüksek puan alan yarışmacılara sürpriz hediyeler var 😉

IRCd chat siteleri sunucu hizmeti sağladığımız şu zamanlarda birçok kişiyi birbirleriyle tanıştırdık ve çok sıcak bir aile ortamı oluşturduk.

Aile ortamımızda seviyeli ve hoş sohbetler geçirmeniz dileği ile…

Sohbete bağlanmak için irc chat yazısına tıklayın ve seviyeli bir şekilde sohbetinizi yapın.

Lütfen küfür, hakaret ve cinsel içerikli yazılarla kullanıcıları rahatsız etmeyin. Aksi taktirde sunucumuzdan  uzaklaştırma alırsınız.

Değerli ve kalıcı dostluklar için
 

istanbul hakkında kısa bilgi;

istanbul’un fethinden sonra, öncelikle şehrin yıkılan yapıları onarılmış, Bizanslıların güvenliği sağlanmış ve yeni yerleşim bölgeleri oluşturularak Türkler yerleştirilmiştir. İstanbul dört yönetim birimine ayrılmıştır. Bunlardan biri imparatorluğun merkezi olan Suriçi, diğerleri Bilad-i Selase olarak isimlendirilen, Büyükçekmece’yi, Küçükçekmece’yi, Çatalca’yı ve Silivri’yi kapsayan Eyüp yönetimi, diğerleri de Galata ve Üsküdar idi. Böylece Osmanlı İmparatorluğu’nun başkenti İstanbul’a taşınmış ve yeni bir dönem başlamıştır.

Sultan II.Beyazıt zamanında, depremde büyük ölçüde zarar gören şehir 1510’da hemen hemen yeniden yapılmıştır. Kanuni Sultan Süleyman zamanında İstanbul’da bir kent planı yapılmış ve geliştirilmiştir. Osmanlı mimarisinin Klasik Dönemine ait eserler Mimar Sinan ve Onun ekolünü benimsemiş mimarlar tarafından yapılmıştır. Bu dönemde İstanbul en parlak konumuna ulaşmıştır.