Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

Gitmek Yorar

Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Şamata sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır.

Gitmek-yorar

Bir gun senden uzakta kalırsam  butun ruhum titresin ayaz kalmış gibi. Yureğim kanasın içten içe,kulağıma dolan sesın sağır etsin beni ömür boyunca…Sensiz kaldığım zamana inat  hayallerinle avunurken ben, Yokluğun soguktan bir duvar gibi duruyor önümde.

Vakit sensizliğin ertesi şimdi,geceye katran çalmış umutlar,sen yoksun  ben yaşayan ölü misali…Bazen unutmak için uyumak gerekir,hesaba katmadan ruyaları demiş ya şair. Ya alıp goturdugun uykularımı bana geri ver ya da kendin geri gel..Sen hep gitmelere odakladın kendini,daha sevmeden ayrılığa adadın ruhunu.Sevilmeden sevmem dedin durdun…Bak arka fonda çalan şarkı  sen yoksun diye,düşmanım her güne diyor..Ben sensizken kendime bile düşman oluyorum..Bir kitabın dizeleri geliyor aklıma;
”Gitmek,aşkı yorar…”
Haklıydı..
Gitmek yorar
Hasret,yorar
Yokluk,yorar…
Gideni varsa şayet
Kalmak adama koyar..
Zira mevsim kış
Soğuk kaldırımlar.
Gidersen,
Unutur buraları
Bir daha ugramaz bahar.
Gitme diyemem,
Haşa…
Sen bunu dilekten say;
” Ya beni de al
Ya benimle kal…”

 

Etiketler: , , ,