Sohbet Girişi

şifreniz yoksa boş bırakın.

Çiçeksiz Bahçe

Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Şamata sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır.

çiçeksiz bahçe

 

Sensizim ya hani, uçsuz bucaksız bir boşlukta ruhum geziniyor.. Kendi içimde kayboluyorum arsızca. Aynada ki hissiz sulietim bile acıyor halime. Yorgun düşmekten yorulur mu insan? Ben yoruluyorum. Sevgi tohumları ekdiğim yüreğim şimdilerde çiçeksiz bahçe.. Yeşermiyor hiç bir umut filizi.. Varlığına inat yokluğun hapsediyor beni karanlığa.. Bir sen oluyorum anlamıyorsun,ben ölüyorum..

Sonra  rüzgar kokunu getiriyor burnuma, ciğerlerime doluyorsun. Sonrasında nefes bile veremiyorum,korkuyorum bir daha asla seni hissedemeyeceğim diye.Sonrası ölüm,yaşamamak.. Tek bir gün doyasıya yaşasam seni, tenine dokunmadan saatlerce izlesem her zerreni ezberlese gözlerim.. Şairin dediği gibi yemin gibi tutsan elimi, vatan bilsem yüreğini..

Geceyle gundüz şahit olsun ki sevdama,seni unutmayı aklıma bile getirmeyeceğim.Her gün zorlaşan hayata inat,gune hayaline seni seviyorum diyerek uyanıp seninle kapatacagım gozbebeklerimi..

Etiketler: , ,